Amerika'da doğum yapmak bizimle çok kolay

amerika bebek

Başvuru ve Bilgilendirme

Amerikada doğum kararı alarak bizim ile iletişime geçmeniz hizmet sürecimizi başlatır. İlk aşamada, yurtdışında doğum konusu hakkında detaylı şekilde bilgilendirilirsiniz. Doğumunuz ile ilgili testleriniz Amerikadaki anlaşmalı olduğumuz uzman doktorlar ile paylaşılır. Geçireceğiniz süreye istinaden yurtdışındaki yaşam planlamanız ekibimizce yapılır.

amerika havaalanı

Karşılama ve Yerleştirme

Amerika'ya vardığınızda seçtiğiniz özel araç ile karşılanır ve yine önceden seçmiş olduğunuz evinize ulaştırılırsınız. Gerekli alışverişlerinizin yapılması ile yerleşme sürecininiz tamamlanır. Ekibimiz, Amerikaya ulaşmanızın ilk haftasının uygun bir gününde size bilmeniz gereken önemli detayları şehir turu sırasında aktarır.

amerika doğum doktoru

Randevularınız ve Doğum Süreci

Amerikadaki doktorunuzla ilk tanışmanızda, gerçekleşmesi olası dört randevunuzda ve doğum yapacağınız hastaneyi görmenizde size eşlik edilir. Kontrol ve ölçümlerinizde gerektiği takdirde tercümanlık hizmeti verilerek aklınızda soru işaretleri kalması engellenir. Doğum günü geldiğinde gerekli kayıt işlemlerinin tamamı tarafımızca gerçekleştirilir.

abd vatandaşlık işlemleri

Doğum Sonrası Vatandaşlık İşlemleri 

Hastaneden ayrılıp evinize dönmeniz sorasında bebeğinizin Amerikan vatandaşlık işlemleri ekibimizce başlatılır. Doğum sonrasındaki iki haftalık süre zarfı içerisinde bebeğinizin sosyal güvenlik numarası ve ABD'de kimlik yerine geçen pasaportu alınır. Dönüş yolculuğunuz için yapacağınız havalimanı ulaşımı yine bizim tarafımızdan sağlanacaktır.