Paket seçeneklerimiz ile size en uygun Amerikada doğum maliyeti

amerika doğum doktoru

Hastane ve Doktor

Kurumumuz Los Angeles merkezinde 7, merkez dışında 3 olmak üzere toplam 10 medikal hastane ve bu hastanelerin bünyesinde bulunan alanlarında uzman doktorlar ile çalışmaktadır. Seçilen hastane, doktor ve doğum sonrasında hastanede geçirmek istediğiniz gün sayısı doğum masraflarınızı belirleyen unsurlardır. Amerika'da Doğsun tüm ihtiyaç ve isteklerinize yönelik farklı paketlerde sizlere hastane, doktor ve lokasyon seçenekleri sunmaktadır. 

Hastane ve doktor seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak, bizimle iletişime geçmek için tıklayınız>

 

 


amerikada konaklama

Konaklama ve Ulaşım

Amerika'da Doğsun kalacağınız yeri ve burada ulaşımınızı sağlayacağınız aracı, siz Los Angeles’a gelmeden önce ayarlar. Sizlere sunacağımız farklı büyüklükteki konutlar içerisinden seçtiğiniz ev, hastanenize yakın bir alanda konumlanmış olup, evinizdeki konforu aratmayacak tüm detaylar sizin için düşünülmüş olacaktır. Los Angeles’a vardığınızda sizi yine önceden seçmiş olduğunuz aracınız ile karşılıyor olacağız.

Konaklama ve ulaşım seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak, bizimle iletişime geçmek için tıklayınız>


hamile pilates

Ek Hizmetler

Talep ettiğiniz tüm ek hizmetleri Amerika'da Doğsun size ulaştırır. Bu hizmetlerden bazıları; Prenatal masaj, haftalık yoga ve pilates dersleri, tercümanlık hizmeti, İngilizce dil kursu, yakın şehirlere gezi planlaması, sigortalı bakıcı, doğum fotoğrafı alışveriş rehber servisi, şehir içi konser ve müze biletleri organizasyonu, alışveriş rehberliği sunduğumuz ek hizmetlerden bazıları. Babalarımız hiç merak etmesin, onları da unutmuyoruz. İsteğe bağlı, Amerikan liglerinin (NBA, NFL, NHL) maçları için bilet temin ediyoruz.

Sunduğumuz ek hizmet seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak, bizimle iletişime geçmek için tıklayınız>